wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gwarancja

Gwarancja


Gwarancja


 

Hurtownia/ Sklep  Falana daje gwarancje bezpiecznych zakupów obejmującą  możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych u Nas produktów w przeciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podania przyczyny zwrotu.

Hurtownia / Sklep Falana na zakupioną biżuterię udziela 12 miesięcznej gwarancji.

 

Ogólne zasady gwarancji 

 

Każdemu Kupujący zgodnie z podstawą prawną, którą jest: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 141, poz. 1176)), posiada prawo do reklamacji zakupionej biżuterii. Podstawą uwzględnienia i jednocześnie kartą gwarancyjną na zakupione produkty, jest otrzymany przy zakupie paragon fiskalny lub faktura.

Reklamacji nie podlegają wady wynikłe z niewłaściwego użytkowania, użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem, niewłaściwego przechowywania i obchodzenia się z biżuterią.

Reklamacji nie podlegają także różnice w wyglądzie towarów wynikające z ustawień sprzętu komputerowego (np. kolor odcieniu, proporcje towaru itp.)

Sklep Falana zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni, liczonych od momentu otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem i zobowiązuje się do powiadomienia Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie o uwzględnieniu reklamacji, lub powodach jej odrzucenia.

Reklamowaną biżuterię prosimy wysyłać na adres: Z.H. “Michał” ul. Makowa 6 42-202 Częstochowa
 


Przejdź do strony głównej