wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zakup hurtowy

Zakup hurtowy 

Sklep internetowy Falana z biżuterią oferuje klientom również sprzedaż hurtową.U nas możesz zobaczyć dokładny opis produktu i to jak biżuteria prezentuje się na modelce. Posiadamy bardzo dużą różnorodność wzorów, a to dla tego że dostarczamy go z różnych stron świata. wszystkie produkty są nowe posiadają próbę 925 oraz znak producenta. U nas możesz nabyć towar wybierając po jednej sztuce z każdego rodzaju produktu ale ogólna kwota za zakupy musi wynosić min. 550zł brutto. Naszym klientom oferujemy również wsparcie fotograficzne, do zakupionego towaru udostępniamy zdjecia na białym tle bez logo. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę poniżej przedstawiamy jak zrobić to w trzech krokach.

 

 

 

Jeśli chcesz zrobić zakupy hurtowe poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak to zrobić.


 

1. REJESTRACJA


Aby zrobić zakupy hurtowe musisz założyć konto w naszym serwisie, zajmie Ci to około 1min.


2. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, w tym celu możesz skorzystać z formularza, który znajduje się pod tym linkiem - kontakt . W treści wiadomości napisz "chcę być klientem hurtowym" oraz podaj adres e-mail lub imię i nazwisko które podałeś przy zakładaniu konta. Pamietaj że zanim do nas napiszesz musisz mieć zrobiony punkt 1 czyli założone konto.3. PROFIL HURTOWY
Teraz nasza kolej. Po otrzymaniu twojej wiadomości nasz pracownik zmieni twój profil na hurtowy, o czym zostaniesz poinformowany osobną wiadomością e-mail. Przy następnym zalogowaniu sie do sklepu wszystkie produkty na stronie wyświetlą się z cenami hurtowymi.
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu