wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zakup hurtowy

Zakup hurtowy 

Sklep internetowy Falana z biżuterią oferuje klientom również sprzedaż hurtową.U nas możesz zobaczyć dokładny opis produktu i to jak biżuteria prezentuje się na modelce. Posiadamy bardzo dużą różnorodność wzorów, a to dla tego że dostarczamy go z różnych stron świata. wszystkie produkty są nowe posiadają próbę 925 oraz znak producenta. U nas możesz nabyć towar wybierając po jednej sztuce z każdego rodzaju produktu ale ogólna kwota za zakupy musi wynosić 550zł brutto. Naszym klientom oferujemy również wsparcie fotograficzne. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę poniżej przedstawiamy jak zrobić to w trzech krokach.

 

 

 

Jeśli chcesz zrobić zakupy hurtowe poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak to zrobić.


 

1. REJESTRACJA


Aby zrobić zakupy hurtowe musisz założyć konto w naszym serwisie, zajmie Ci to około 1min.


2. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, w tym celu możesz skorzystać z formularza, który znajduje się pod tym linkiem - kontakt . W treści wiadomości napisz "chcę być klientem hurtowym" oraz podaj adres e-mail lub imię i nazwisko które podałeś przy zakładaniu konta. Pamietaj że zanim do nas napiszesz musisz mieć zrobiony punkt 1 czyli założone konto.3. PROFIL HURTOWY
Teraz nasza kolej. Po otrzymaniu twojej wiadomości nasz pracownik zmieni twój profil na hurtowy, o czym zostaniesz poinformowany osobną wiadomością e-mail. Przy następnym zalogowaniu sie do sklepu wszystkie produkty na stronie wyświetlą się z cenami hurtowymi.
 
Przejdź do strony głównej