wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • Z.H. "Michał"
  NIP: 573-011-04-36
 • E-mail:firma@falana.pl
 • Telefon(+48) 607-047-296
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty nieczynne
Waluta
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Regulamin

Regulamin

 

I.Postanowienia wstępne

 1. Sklep internetowy działający pod adresem http://www.hurt.falana.pl jest prowadzony przez firmę ZH „Michał” z siedzibą w Częstochowie przy ulicy Makowej 6, o numerze NIP: 5730110436 oraz numerze REGON: 150018819.
 2. Umowa sprzedaży zawierana jest między składającym zamówienie (Klientem), a Hurtownią Falana
 3. Zagadnienia dotyczące przetwarzania danych osobowych omówione są w dziale Polityka prywatności dostępnym na stronie sklepu sklep.falana.pl
 4. Waga wyrobów jubilerskich oferowanych w sklepie podana jest w przybliżeniu.
 

II.Składanie zamówień i ich realizacja

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 2. Zamówienia składane są za pomocą formularza, dostępnego na stronie http://www.hurt.falana.pl
 3. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia.
 4. Prawidłowo złożone zamówienie potwierdzane jest niezwłocznie wiadomością e-mail  wysyłaną automatycznie przez  system na adres podany przez Klienta.
 5. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje w momencie otrzymania pełnej płatności za złożone zamówienie. W przypadku wyboru płatności przy odbiorze realizacja zamówienia następuje w możliwe najkrótszym czasie.
 6. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 5 dni roboczych (zwykle 48 godziny) od dnia otrzymania pełnej wpłaty na konto lub od dnia otrzymania informacji o wyborze przez Klienta wysyłki za pobraniem.
 7. Hurtownia Falana poprzez osobną wiadomość e-mail informuje Klienta o otrzymaniu płatności oraz wysyłce zamówionego towaru.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do przerw w realizacji zamówień wynikających z przerw urlopowych, jednocześnie zobowiązuje się do zamieszczania informacji o przerwach na swojej głównej stronie.
 

III.Dostawa

 1. Czas dostawy i koszt wysyłki uzależnione są od sposobu dostawy. Dokładne informacje znajdą Państwo w zakładce Zasady wysyłki
 2. Do ceny zakupionego towaru doliczany jest koszt przesyłki podawany jest on Klientowi przed ostatecznym złożeniem zamówienia po określeniu przez niego sposobu płatności i dostawy.
 3. Hurtownia internetowa hurt.falana.pl zastrzega sobie możliwość rezygnacji z doliczania kosztów przesyłki do zamówień o określonej wartości.

 

IV.Płatności

 1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Ceny zawierają podatek VAT.
 2. Klient może skorzystać z różnych form płatności, których lista podawana jest przed ostatecznym złożeniem zamówienia:
 • Przelew na konto bankowe bank BZ WBK.
 • Płatność przy odbiorze przesyłki u listonosza lub na poczcie (płatność za pobraniem).
 1. Zamawiający zobowiązany jest w ciągu 5 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia uiścić opłatę za zakupione produkty. W innym przypadku zamówienie zostanie anulowane. Punkt ten nie dotyczy płatności za pobraniem.
 

V.Reklamacja, zwrot i wymiana

 1. Hurtownia Falana gwarantuje możliwość zwrotu i wymiany zakupionych towarów na zasadach określonych na stronie Wymiany i zwroty
 2. Zasady przedstawione na wyżej wymienionej stronie są zgodne z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”.
 

VI.Postanowienia końcowe

 1. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 2. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.
 
 
Przejdź do strony głównej