wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Gwarancja
Kontakt
  • Z.H. "Michał"
    NIP: 573-011-04-36
  • E-mail:firma@falana.pl
  • Telefon(+48) 607-047-296
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty nieczynne
Waluta
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Gwarancja

Gwarancja

 

Hurtownia Falana daje gwarancje bezpiecznych zakupów obejmującą  możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych u Nas produktów w przeciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podania przyczyny zwrotu.

Hurtownia na zakupioną biżuterię udziela 12 miesięcznej gwarancji.

Każdemu Kupujący zgodnie z podstawą prawną, którą jest: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 141, poz. 1176)), posiada prawo do reklamacji zakupionej biżuterii. Podstawą uwzględnienia i jednocześnie kartą gwarancyjną na zakupione produkty, jest otrzymany przy zakupie paragon fiskalny lub faktura.

 

Reklamacji nie podlegają wady wynikłe z niewłaściwego użytkowania, użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem, niewłaściwego przechowywania i obchodzenia się z biżuterią.

 

Reklamacji nie podlegają także różnice w wyglądzie towarów wynikające z ustawień sprzętu komputerowego (np. kolor odcieniu, proporcje towaru itp.)

 

Hurtownia Falana zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni, liczonych od momentu otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem i zobowiązuje się do powiadomienia Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie o uwzględnieniu reklamacji, lub powodach jej odrzucenia.

 

Reklamowaną biżuterię prosimy wysyłać na adres:

Z.H. “Michał”

ul. Makowa 6

42-202 Częstochowa


Przejdź do strony głównej